Chystáte se na dovolenou do Itálie? Zajistěte si pronájem domu

Itálie je země, která láká k návštěvám každý rok velké množství turistů. Vzhledem k tomu, že svým návštěvníkům má co nabídnout, je dovolená v Itálii ideální volbou nejen pro odpočinek, ale také pro cestování a poznávání nových míst.

Letoviska v přímořských oblastech

Během léta míří do přímořských oblastí mnoho návštěvníků. Přímořská letoviska jsou, pro období letních dovolených, vyhledávanými destinacemi. Velké množství návštěvníků míří k Jaderskému moři, které se táhne podél celého východního pobřeží. Také se zde nachází velké množství letovisek. Do západního pobřeží patří především Italská riviéra, k níž patří i velké množství ostrovů a ostrůvků – Elba, Spargi, Ponza, Capri nebo Lampedusa. Tady naleznete pláž Rabbit, která je klidná a ideální pro šnorchlování a potápění. Také jsou zde podvodní jeskyně. Vyhledávaný je i ostrov Sicílie nebo Sardinie.

Která města navštívit?

Samozřejmě hlavní město Řím. Za centrum světové módy je považováno Miláno a možná díky tomu se těší oblibě, co se návštěvnosti týká. Vynechat byste neměli ani Benátky. Proslulé jsou svými kanály, na kterých po městě proplouvají gondoly. Město se též v minulosti proslavilo výrobou zrcadel a skla. Kolébkou umění a renesance je Florencie, která nabízí řadu velmi zajímavých a atraktivních památek.

Možnosti ubytování

Kromě klasických hotelů, penzionů a apartmánů se nabízí pronájem domu v Itálii. Pronájem rekreačních a prázdninových domů a vilek nabízí na svém portálu ItalicaRentals. Zamluvit na termín své dovolené si zde můžete domy v různých podobách, různých cenových kategorií, různě vybavených. Tato varianta je ideální volbou pro páry i rodiny s malými dětmi a nabízí klid, soukromí i dostatek prostoru pro odpočinek a relaxaci. Neváhejte, zavítejte na stránky cz.italicarentals.com a vyberte si prázdninový dům pro svoji letní dovolenou.