Chystáte se na oplocení svého pozemku nebo domu?

Výběrem správného plotu můžete celý ráz stavby nebo domu podtrhnout a dát mu ucelený celkový dojem. Jak správně vybrat? Vkusnost, estetičnost, snadná instalace, žádná údržba a skvělá ochrana jsou požadavky, které většina z vás od plotu očekává. Kovové ploty všechny tyto požadavky splňují a na plotybohumin.cz vám vyjdou vstříc ve všech detailech. Mezi lidmi se těší stále větší oblibě.

Vlastníte dům, pozemek nebo firmu?

Společnost plotybohumin.cz se snaží splnit požadavky všem svým zákazníkům, proto nabízí několik řad. Kovové ploty tak mohou zkrášlit a ochránit dům či pozemek každého.

Jste nároční? Zkuste řadu Premium

Kovové ploty z řady Premium jsou navržené tak, aby uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky. Ploty jsou velmi kvalitní a krásně zpracované. Speciální povrchová úprava zajišťuje odolnost proti korozi na několik desítek let a vy se tak nemusíte o nic starat.

Řada Ekoline splní vaše požadavky

Pokud vlastníte rodinný dům a potřebujete mu zajistit ochranu před nevítanými návštěvníky, vyzkoušejte řadu Ekoline. Pozinkovaný kovový plot odolá všem povětrnostním vlivům i extrémním výkyvům počasí a je chráněn proti korozi.

Řada Trend v moderním stylu

Moderní vzhled, téměř žádná údržba a bezpečí jsou prioritami mnohých z vás a řada Trend zcela vyhovuje těmto požadavkům.

Briliant, který je levný

Řada Briliant je vhodná k oplocení rodinných domů, které si zakládají na jednoduchosti a funkčnosti. Nízké náklady, žádná údržba, záruka 10 let jsou výhodami této řady.

Industrial je vhodný k průmyslovým budovám

Vlastníte společnost? Řada Industrial je ideální k oplocení firemních a administrativních prostor.

Neumíte si to představit?

Moderní kovové ploty fotogalerie je rozdělena podle řad a vy si je tak můžete v klidu prohlédnout a zvolit pro vás nejvhodnější variantu.

Ke všem řadám kovových plotů jsou v nabídce také brány, včetně pohonu, branky a sloupky.