FopaNet – kvalitní servis pro váš notebook

Notebooky nebo stolní počítače se pomalu, ale jistě, stávají součástí našich pracovních i rodinných životů. Nabízejí celou řadu zajímavých programů a aplikací, které se využívají nejen pro pracovní, ale i soukromé účely. Informační technologie tvoří nedílnou součást zábavy. Proto, aby vše fungovalo tak, jak má, je však potřeba pravidelný servis. V případě, že bydlíte v Brně a okolí, nabízí jej brno servis notebooku.

Služby servisu

FopaNET provádí servis na místě, notebooky ani počítače se nikam neposílají. Veškeré práce a opravy jsou prováděny s maximální pečlivostí a v co nejkratší době. Ke každému zákazníkovi je přistupováno individuálně, dle konkrétních požadavků a potřeb. Servis si může objednat jak zákazník firemní, tak i soukromý uživatel.

Mezi nejčastější opravy patří prasklý displej, zavirovaný počítač nebo jeho pomalý chod. Důležitou roli pro činnost notebooku či počítače hraje i jeho čištění. Také tuto činnost zajišťuje brno servis ntb. V případě, že není technika pravidelně čištěna, může docházet k jejímu samovolnému restartování nebo mrznutí, které způsobuje přehřívání. Pro čištění stolních počítačů se využívá tlak vzduchu, který je stlačován pomocí kompresoru. U notebooku pak dochází k jeho demontáži a následnému čištění.

Nestabilitu počítače nebo notebooku může způsobovat poškození systému, jehož příčnou mohou být viry nebo malwary. Servisní technik zajistí odvirování počítače.

Čištění vyžaduje také software. Díky tomu dochází ke zrychlení jeho činnosti. Čistí se především složky pro dočasné soubory nebo internetové prohlížeče, u nichž se mohou objevovat nežádoucí doplňky.

Každý počítač, notebook, ale i tablet či chytrý telefon potřebuje kvalitní antivirovou ochranu, jež jej bude chránit před nechtěnými internetovými škůdci. FopaNET patří mezi partnery společnosti ESET, jejíž produkty jsou prověřené celou řadou uživatelů a nabízejí kvalitní ochranu.