Hledáte novou práci? Vydejte se za hranice

Dostali jste v práci výpověď, nebo jste se sami rozhodli změnit práci? Prohlédněte si Oferty pracy v zahraničí, třeba v sousedním Polsku. Volná pracovní místa za hranicemi nabízí nejen inzeráty, ale také pracovní portály. Patří mezi ně hitpraca.pl. Portál je přehledný a díky snadnému uspořádání pracovních pozic se zde hned velmi rychle zorientujete. Volné pozice jsou uspořádané podle oborů činnosti nebo podle měst. Také nabízí možnost přihlásit se k odběru pracovních nabídek. Stačí vyplnit objednávkový formulář, který naleznete na portálu, a už vám neunikne žádná novinka.

Proč se vydat za prací do zahraničí?

Získáte nové pracovní návyky, naučíte se nové pracovní metody a postupy a obohatíte své znalosti a dovednosti o nové. Naučíte se další jazyk. Učiteli vám budou rodilí mluvčí. Seznámíte se s novou kulturou, novými zvyky a tradicemi, novými lidmi. Ochutnáte netradiční pokrmy, osvojíte si nové zvyklosti. Obohatíte svůj životopis o nové znalosti, dovednosti a zkušenosti. V neposlední řadě se podíváte na nová a zajímavá místa.

Praca Gdańsk

Gdańsk je město nacházející se v sousedním Polsku. Rozkládá se na břehu Baltského moře, u Gdaňského zálivu. Jedná se o jedno z nejstarších a zároveň největších polských měst. Součástí města je mořský přístav. Právě zde může být pro vás praca Gdańsk. Přístav patří k největším a tudíž zde naleznete celou řadu pracovních příležitostí a to nejen na lodi, ale také na souši. Mohou to být třeba místní loděnice nebo přístavní restaurace. Gdańsk je město, které láká velké množství turistů. Volné pracovní pozice tedy naleznete také v hotelech, barech, kavárnách nebo restauracích. Ve městě je rozvinutý průmysl strojírenský a potravinářský. I v těchto oblastech se nabízejí volná pracovní místa. Zaměstnání naleznete také v dopravě, neboť město patří mezi velké dopravní uzly.