Když připojení zlobí, najděte nového poskytovatele!

Síla konkurence a fakt, že se nyní trhu daří a lidé si mohou vybírat, nutí některé firmy poskytovat svým zákazníkům lepší benefity a služby. Jen samotná služba a poskytnutí internetového připojení už nestačí. Je důležité přidat například různé věrnostní slevy, po čase možnost vyššího připojení, bezproblémový servis, spolehlivé připojení a mnoho dalšího. Když připojení často vypadává a problém se neřeší ihned, zákazníci se začnou poohlížet po jiných možnostech, jiné službě či jiném poskytovateli. Podobně, jako to udělala Klára.

Když internet stávkuje

Dobu internetu jsem využívala maximálně. Odpadalo chození do knihovny, mohla jsem na netu najít spoustu věcí, někdy taky odborných, takže jsem tam nemusela trávit den co den. Kromě toho jsem si tam nakoupila, našla recept na polévku, která mi chutná nebo vyřídila všechny platby přes internetové bankovnictví. V půlce druhého ročníku jsem si dokonce našla brigádu. V jedné stavební firmě jsem pomáhala, vkládala přes internet faktury a vše vepisovala z papírů do počítače. Bylo to pohodlné, dostala jsem kopie, firemní notebook, přihlašovací údaje a mohla jsem pracovat, kdy jsem chtěla. To se ovšem nedalo říct, že kdykoliv. Internetové připojení totiž bylo děsné. Neustále se internet vypínal, byly poruchy a technik to odpoledne už nespravil, muselo se čekat do dalšího dne“ popisuje Klára.

Poslední kapkou bylo, když se porucha objevila v pátek ve tři odpoledne. Volala jsem do firmy naštvaná a paní mi s klidem oznámila, že tam pošle technika v pondělí. Potřebovala jsem připojení o víkendu, faktury se nakupily, já je chtěla všechny zpracovat. Prý jí to je jedno. Tak jsem musela na víkend k rodičům, tam jsem vše udělala a v pondělí šla vypovědět smlouvu. Snažili se mě umluvit, nabízeli slevu, vyšší připojení, ale já byla rozhodnutá. Vysokorychlostní připojení k internetu mi vyšlo vstříc. Servis nonstop, nikdo mě nenechá čekat přes víkend a cena ještě levnější, než předtím“ uzavírá spokojeně Klára.