Kvalitní tisk svěřte profesionálům

Pokud hledáte kvalitní tiskárnu pro své tištěné materiály, oslovte společnost ABCTISKÁRNA, která je na našem trhu již poměrně dlouho dobu a nabízí kvalitní digitální, ofsetový i velkoformátový tisk. Mezi její další přednosti patří příznivá cena a poměrně krátký čas od zpracování k dodání vaší zakázky. Kromě klasického materiálu si zde můžete také objednat potisk obálek, etiket či propisovacích bloků.

Obálky

V nabídce naleznete jak obálky s okénkem, tak i bez okénka. Objednat si můžete také potisk obálek, které mají nestandardní velikost a to díky tomu, že obálky jsou velmi žádaným druhem zboží. Pokud chcete mít firemní či soukromé obálky s potiskem na kvalitní úrovni, je potřeba vzít v potaz nejen kvalitní druhy materiálů, z nichž jsou obálky vyrobené, ale i precizní tisk. Na obálku lze nechat natisknout nejen firemní údaje, ale i logo, jehož barevný odstín bude odpovídat vašemu logu reálnému. Můžete si nechat vytvořit firemní obálky s libovolným motivem, jehož základem bude profesionálně připravený grafický návrh.

Etikety

Velmi oblíbený je i tisk etiket či samolepek. Na jejich výrobu se používá speciální druh papíru nebo plastové fólie. Etikety a samolepky se velmi často používají jako drobné reklamní prvku a tudíž jejich návrh i výroba vyžadují perfektní zpracování. V nabídce naleznete etikety nejen různých vzhledů, ale i tvarů. Etikety fóliové se dají snadno omývat, takže nabízejí i dlouho životnost.

Propisovací bloky

Propisovací bloky využívají především firmy či kanceláře. Základem pro jejich výrobu je papír vhodný pro tisk. Originální text a kopii lze pak odlišit různou barvou jednotlivých propisovacích listů. A jedním propisem lze dokonce vytvořit i více kopií daného dokumentu. Propisovací bloky lze též opatřit děrováním, které umožní jejich zakládání do šanonů.