Levné nakupování

Není snad člověka, který by rád nenakupoval při slevových akcích a nevyužíval dalších výhod, které přinášení například různé slevové kupóny. Jednou z nejlepších možností jak při nakupování ušetřit nějaké peníze, jsou nákupy s cashbackem Tipli. Jedná se o cashback portál Tipli, díky němuž můžete nakupovat ve svých oblíbených obchodech, nebo si vybrat zboží jinde. Při nákupu získáte odměnu v podobě určité částky peněz, která je vám připsána na váš účet do dvou dnů po nákupu. Získáte tedy peníze zpět, proto cashback.

Jak na to?

Nakupování přes Tipli je stejné, jako při v případě nákupů v e-shopech. V pohodlí svého domova si otevřete počítač a na internetu kliknete na portál „Tipli“. Poté můžete využít jednu ze dvou cest. Buď zvolíte svůj oblíbený obchod, nebo si prostě vyberete jakékoliv zboží, které je přehledně uspořádané do jednotlivých kategorií. Slevový portál Tipli spolupracuje s dvěma tisíci třiceti obchody. Všechny jsou prověřené, takže se nemusíte obávat žádného nebezpečí, ani placení nějakých poplatků. Nakupování prostřednictvím slevového portálu Tipli je výhodné jak pro zákazníka, tak pro Tipli. Vybrané obchody totiž vyplácejí portálu Tipli za každý uskutečněný nákup určitou částku a o tu se pak dělí se zákazníkem.

Jak probíhá samotný nákup

Po zobrazení konkrétního obchodu se u něj objeví aktuální sleva a doba její platnosti. Pokud si budete vybírat zboží zařazené do kategorií, budete mít nakupování usnadněno. Kategorie jsou totiž označeny podle druhu zboží, tedy například móda, zdraví, jídlo, zábava, potřeby pro domácnost, elektrospotřebiče atd. To není všechno, jelikož u každé kategorie můžete dále zvolit podkategorii, ve které se vám objeví už konkrétní produkt. U něj je uvedena výše slevy na nákup. Další výhodou je, že u řady obchodů lze získat slevové kupóny například na dopravu zboží.

Další bonus

Slevový portál Tipli vydává svůj vlastní magazín, který obsahuje přehled o všech slevových akcích. Najdete v něm přehled o slevách a navíc také návod na levné nakupování. Mimořádným bonusem je možnost vyhrát tablet v rámci soutěže portálu Tipli. Každý nákup přes Tipli je totiž zařazen do slosování, které probíhá denně v 18 hodin a které je rovněž denně dotováno stem kusů tabletů.