Nahraďte papírový diář za online rezervační systém

Volají vám často klienti ohledně rezervací? Pak zajisté víte, že musíte mít neustále po ruce diář, abyste klientům oznámili, kdy máte volný termín. Pokud máte klientů mnoho, pak můžete strávit i několik hodin denně jen tím, že vyřizujete rezervace. Je to velmi vyčerpávající a zažívají to lidé v mnoha oborech, od zubařů až po kadeřnice, provozovatele bowlingu, půjčovny aut, maséry, fitness trenéry a mnoho dalších. Neztrácejte už ani minutu tímto zastaralým systémem, který vás připravuje jen o nervy a drahocenný čas, zajistěte si online rezervační systém Sdiary.cz.

Proč využívat Sdiary.cz?

Sdiary.cz umožní, abyste měli v podstatě váš diář online. Jde o systém, ve kterém si nastavíte vaší pracovní dobu, pauzy na oběd a dny volna. Vaši klienti váš online diář uvidí, hned budou vědět, které termíny jsou obsazené a sami se snadno objednají na volný termín. Váš online diář můžete mít přístupný pro všechny návštěvníky nebo jen pro ty, které sami pozvete, to už je na vás. Sdiary.cz je velmi snadné používat, zvládnou s ním pracovat i ti, kteří si s internetem příliš netykají. Když se u vás někdo zarezervuje, přijde mu notifikační email nebo SMS, aby měl potvrzení o úspěšné rezervaci. Zároveň budete o rezervaci upozorněni i vy a také ji uvidíte v online diáři. Pokud nabízíte více služeb, můžete mít více účtů, kde se mohou klienti rezervovat.

Rezervační systém bude na vašem webu, respektive bude zde tlačítko, které klienty na rezervační systém odkáže, aby se zde mohli rezervovat. Tlačítko dostanete na webu Sdiary.cz v podobě HTML kódu, který vložíte na svůj web buď vy sami nebo vám s tím zdarma pomůže podpora. Sdiary.cz je tu pro každého a abyste nekupovali zajíce v pytli, můžete ho na 30 dní zdarma vyzkoušet. Tento systém pomáhá zvládat rezervace už velkému množství lidí a firem, využijte ho i vy a usnadněte si svou práci.