Náramky ze sekaných kamenů mají magickou moc. Obdarujte jimi své blízké

Náramky ze sekaných surových kamenů, které objevíte na webu magieprirody.cz, jsou ideálním dárkem pro ženy vybočující z řad všednosti a stereotypu. Velký výběr náramků, z různých kamenů v rozmanitých barevných odstínech, nabízí mnoho možností kombinací. Vyberte náramek, náušnice či svícen podle znamení zvěrokruhu či podle konkrétních magických účinků konkrétního kamene.

Nefrit

Nefritové zelené náramky se hodí k nespoutaným ženám milující volnost a svobodu. Nefrit je někdy označován jako kámen štěstí. Jsou mu přisuzovány léčivé vlastnosti. Zelená nefritová barva je spojována s vnášením klidu a míru do obtížných situací.

Jantar

Nejen náramky z jantaru, ale také náušnice nebo stromečky štěstí jsou vhodným dárkem pro Lvi a Vodnáře.

Jantar ve skutečnosti není kámen, ale zkamenělá pryskyřice ze stálezelených stromů. Vypadá a působí podobně jako drahokam a často se s ním zachází, protože je oblíbeným prvkem ve výzdobě a ozdobách po mnoho let. Obecně zlatá nebo hnědá barva, je považována za regenerační a uklidňující. Jantar je ideální pro chvíle, kdy se chcete soustředit na pohodu. I když to technicky není drahokam, často se používá podobně jako přírodní krystaly a má podobné energetické vlastnosti.

Křišťál

Ačkoli působí křišťál na první pohled chladně a až sterilně čistě, má uklidňující účinky. Kámen stačí neustále, ať už v podobě náramku nebo přívěsku, nosit při sobě. Křišťál tiší bolest, snižuje stres a nervozitu. Jen málo lidí dnes nezažívá žádné stresové situace.

Lidé byli odjakživa křišťálem fascinováni, křišťálové koule je toho důkazem. Pro meditaci se používají křišťálové pyramidy, směřující špicí vždy vzhůru.

Darujte magičnost, klid a souznění v podobě dárku z čistého křišťálu nebo jiných kamenů.

Magieprirody.cz je tím pravým místem, kde hledat.