Online kurz tvorby loga a další grafiky u Wolfway

Logo by mělo být součástí firemní identity, mělo by být originální, snadno zapamatovatelné a mělo by odrážet nabídku společnosti. Vzhledem k tomu, že logo využíváme nejen na hlavičkový papír, ale třeba i na reklamní předměty nebo třeba papírové vizitky, mělo by být jednoduché, aby bylo na těchto drobnostech dobře viditelné. Jak takové logo vytvořit? Svěře jej do rukou profesionálů nebo se přihlaste na online kurz, kde je tvorba loga jednou z oblastí. Nabízí jej grafické kreativní studio Wolfway.

Online kurz nejen firemní počítačové grafiky

Kurz je zaměřený na grafický design a různé techniky. Vedou jej profesionálové znalí svého oboru a vy tak máte možnost naučit se tvorbu počítačového grafického designu postupně, po jednotlivých krocích. Kurz probíhá formou videa, které vás postupně provede trendy a technikami zabývajícími se grafikou.

Co všechno kurz obsahuje? Především tvorbu kvalitního loga. Součástí videokurzu je i tvorba vizuální identity a grafického manuálu, implementace vizuální identity na vizitky, etikety, hlavičkový papír a další produkty. Vyzkoušíte si práci s různými grafickými prvky a nástroji, které vedou právě k tvorbě loga a vizuální identity. Získáte informace o tom, na co se zaměřit při vizualizaci, než začnete cokoli tvořit. Užitečným pomocníkem pro práci je photoshop. I s tímto programem se v online kurzu seznámíte. Důležité jsou, při tvorbě webových stránek, také postoj a kreativita. Ty se odvíjejí od charakteru webu. Web je potřeba nastavit i pro tablety a mobilní telefony, také tato dovednost je součástí kurzu. Web se neobejde bez bannerové kampaně pro Facebook, která musí být v souladu s vizuální identitou. Zajímavou dovedností je také tvorba videospotu, který vychází z animovaného loga. To vše nabízí online kurz od Wolfway.