Online propagace pro zahraničí, kdo vám ji zajistí?

Jaké jsou vaše ambice v podnikání? Každý správný podnikatel by si měl dávat cíle, kterých by chtěl dosáhnout. Jaké jsou ty vaše? Pro mnoho lidí je cílem začít prodávat i v zahraničí. Český trh není moc velký a pokud mají vaše produkty nebo služby potenciál, byla by škoda je nenabídnout i na dalších trzích. V takovém případě je ale zapotřebí správná online propagace. Lidé z jiných zemí mohou mít jiné preference, chování a mentalitu, reklamu je tomu potřeba přizpůsobit. Pomůže vám zkušená marketingová agentura na Seoconsult.cz.

SEO

SEO v zahraničí je vhodné nepodceňovat. Pokud chcete, aby vás zahraniční klienti snadno našli ve vyhledávání, měli byste se SEO začít co nejdříve. Agentura udělá analýzu klíčových slov a zjistí, na jaká klíčová slova je třeba web optimalizovat. Poté udělá audit webu, aby zjistila, jestli je z hlediska ON page zcela v pořádku. Následně se zaměří na OFF page a stanoví vhodnou strategii pro budování zpětných odkazů na jiných webech. Je třeba budovat zpětné odkazy na jiných webech přes důležitá klíčová slova. Web se bude postupně posouvat v pozicích vyhledávání a postupně získá pravidelnou návštěvnost z vyhledávání.

PPC

PPC reklamu zná snad každý, pronásleduje nás ve vyhledávání i v obsahu webů? Je velmi atraktivní a umí snadno zaujmout. To je důvod, proč je pro vás důležitá PPC reklama v zahraničí. Umožní vám během krátké chvíle zaujmout mnoho potenciálních zákazníků. Naplatí se u ní za zobrazení, ale jen za skutečné prokliky, tedy za lidi, kteří se přes reklamu dostanou na váš web. Agentura vám PPC reklamu správně nastaví a spustí ji už do 5 pracovních dnů. Následně ji bude optimalizovat tak, aby vám stále přinášela ty nejlepší výsledky.