PPC svépomocí nebo s pomocí agentury?

Chtěli byste na svém webu konečně výrazně zvednout návštěvnost? Pokud jste zkoušeli už různé druhy propagací a nepřinesly vám potřebný efekt, zajistěte si propagaci, která vás nezklame – PPC reklamu. Tento druh cílené reklamy je velmi populární, je možné spustit PPC kampaň už do několika dnů a užívat si vysokou návštěvnost.

PPC reklama má opravdu mnoho podob a najdeme ji v obsahu webů i ve vyhledávání. Někdy nás zaujme jako textová reklama, jindy má obrazovou podobu, podobu videa nebo třeba prodejní podobu se zobrazením konkrétních produktů. Je možné ji provozovat na celé řadě platforem a je specifická tím, že se u ní neplatí za množství zobrazení, ale za kliknutí na reklamu, tedy za ty uživatele, kteří se přes reklamu dostanou na vaše stránky. Otázkou zůstává, je možné si udělat PPC svépomocí nebo je lepší ppc specialista Praha?

Rozhodně zvolte zkušenou agenturu

PPC reklamu si sice můžete spustit i svépomocí, ale pravděpodobně budete jejím výsledkem velmi zklamaní. Aby byla PPC kampaň úspěšná, musíte reklamu správně nastavit a také vybrat vhodnou sadu slov. Pokud nechcete, aby pro vás byla PPC reklama jen ztrátou mnoha peněz a vašeho času, obraťte se na zkušenou agenturu na Seoconsult.cz. Ppc specialista Brno zná správné postupy a celou kampaň vám může spustit už do 5 pracovních dnů. Domluví se s vámi na detailech i na rozpočtu, reklamu správně nastaví, spustí a bude ji po celou dobu spravovat tak, aby měla pro váš web co největší efekt. Bude vám založen reklamní účet, kam budete mít plný přístup, stejně tak jako k analytickým nástrojům, se kterými můžete sledovat, jak vaše návštěvnost roste. Neztrácejte čas tím, že se bude amatérsky věnovat propagaci, přenechte ji profesionálům a naplno se věnujte svému byznysu, jedině tak může stále růst.