Přemýšlíte o sportovní úpravě vašeho vozu?

Nákup vozu je něco, co většina lidí dělá jen párkrát za život a pokud vás už vaše auto nijak netěší, možná je nejvyšší čas na něm provést sportovní úpravy. Existuje celá škála úprav, které dokáží upravit váš stroj k nepoznání. Váš vůz může mít nejen lepší jízdní vlastnosti, ale také zcela jinak vypadat. Ve skutečnosti vám stačí jen několik sportovních úprav k tomu, abyste si připadali doslova jako v jiném voze. Co se svým autem můžete udělat?

Začněte podvozkem

S podvozkem se dá dělat celá řada věcí. Pokud ještě stále jezdíte na plechových discích, jako první bude nejlepší se jich zbavit a pořídit si moderní alu kola. Ta skvěle vypadají a dodají vám i lepší jízdní vlastnosti. Jsou velmi pevná a lehká, to je dáno speciální slitinou hliníku a hořčíku. Ocení je i příznivci bezdušových pneu. Alu kola skvěle odvádějí teplo od brzd i pneumatik, nízká váha vám zajistí lepší akceleraci a nižší spotřebu.

Dále se zaměřte na sportovní podvozek, jeho instalace znamená, že se váš vůz bude při jízdě chovat jinak než doposud. Sportovní podvozek váš vůz mírně sníží, v zatáčkách vám dodá lepší stabilitu, na rovině dosáhnete lepší rychlosti a celkově se optimalizuje váš jízdní výkon. Pokud se vám líbí nízko položené vozy, je pro vás nejlepší výškově stavitelný podvozek.

Vzhled karosérie

Zapomeňte na drahé přelakování, pokud chcete kompletně změnit vzhled vozu, nejjednodušší a cenově nejvýhodnější úpravou je aplikace autofólií. Samolepící fólie na auta zcela změní jeho vzhled a tím nemyslíme běžné barvy, ale může mu dát skutečně netradiční vzhled. Co takhle mít chromovaný vůz, vůz s texturou uhlíkových vláken, rezavým vzhledem, diamantovým vzhledem nebo v maskáčovém provedení? Fólie na auto umožní změnit vzhled jak karosérie, tak i interiéru. Stačí pár změn a váš vůz vás rozhodně nebude nudit. Nemusíte vždy kupovat nové auto, zkuste zainvestovat do zajímavých úprav a jistě jich litovat nebudete, nejlepším partnerem pro vás bude web Tatechnix.cz.