Rozlučte se s pomalým internetem. S adsl a dsl internetem máme pro vás řešení.

Už zase vás trápí pomalý internet? V současné době by měl být pomalý internet minulost. Měli byste si zajistit takové připojení, které bude odpovídat vašim nárokům. Nároky na internet jsou u každého jiné, protože každý se zde věnuje něčemu jinému. Někteří využívají internet k práci, jiní zde hrají hry, surfují, sledují filmy nebo třeba streamují videa.

Jaká možnost je obecně nejlepší?

Obecně nejlepší a nejrozšířenější volbou je DSL internet. Nejde o nic jiného, než o internet přes kabel. Takový internet je velmi rychlý a stabilní. Táhne se přes telefonické kabelové vedení. Jeho kvalitu neovlivní počasí, má stabilní signál a nejste zde omezení v množství dat. Kabel můžete zapojit přímo do počítače nebo notebooku, ale většina lidí používá modem, do kterého kabel zapojí a následně využívá připojení přes Wi-Fi. DSL internet se rozlišuje na různé typy, jde především o ADSL a VDSL. Nejrozšířenější je adsl, jde o asymetrické připojení, které je specifické tím, že je u něj vyšší rychlost stahovaných dat než odesílaných dat. Toto připojení vyhovuje většině uživatelů. Co se týče VDSL, to je symetrické a vyspělejší řešení, které je vhodné pro uživatele, kteří často streamují data a potřebují i vysokou rychlost u odesílaných dat.

Jak je to s poskytovatelem

U poskytovatelů se musíte rozhodnout mezi velkými nebo malými poskytovateli. Malí lokální poskytovatelé mohou často nabídnout příjemnější jednání a lepší zákaznický servis. Větší poskytovatelé vám zase nabídnou lepší ceny a zajímavější tarify, které mohou zahrnovat třeba i televizi. Populární je zejména o2 internet. Před samotným výběrem je vhodné poskytovatele porovnat, abyste za danou cenu dostali vždy to nejlepší, co můžete dostat.