Shakes & Fidget je hra, která potěší každého dobrodruha

Málokterá online hra si dokázala získat takovou popularitu jako Shakes & Fidget. Jedná se o webovou MMORPG a mobilní hru, která je inspirovaná motivy stejnojmenného komiksu od německého vývojářského studia Playa Games. Pokud máte rádi filmy, jako je Pán prstenů, docela určitě si tuto hru zamilujete. Jste zde totiž ve fantasy světě, kde nejsou jen lidé, ale také Elfové, Trpaslíci, Gnómové, Orkové, Temní elfové, Skřítci a Démoni.

Poznejte přednosti této online hry

Shakes and Fidget nadchne snad všechny věkové kategorie. Tato hra je skvělá tím, že v ní můžete být kýmkoliv chcete. Hra pochopitelně začíná tím, že si vytvoříte svou postavu. Můžete být – kouzelníci, válečníci, průzkumníci, nájemní vrazi, bojoví mágové, lovci démonů, druidi nebo berserkeři. Když máte typ, rasu i vzhled postavy hotový, můžete začít hrát. Každá rasa má jiné výhody. Elfové a mágové jsou chytřejší, jiní zase třeba silnější. Ve hře je hospoda, kde dostáváte různé úkoly, většinou pochopitelně zabíjení různých monster.

Za úkoly dostáváte zaplaceno (zlaťáky nebo stříbrňáky), zkušenosti a také často různé předměty. Dostáváte také houbičky. Ve hře máte také arénu. Máte zde vždy na výběr z různých nepřátel a za vítězství nad nepřáteli získáváte odměnu. Ve hře je také zbrojírna, kde můžete nakupovat výzbroj. Dále je zde čaroobchod pro nákup různých magických předmětů. Nechybí stáj, mazlíčci a další. Hra je velmi návyková a hráči u ní dokáží strávit v kuse i celý den. Postupně svou postavu vylepšujete, zvyšujete své schopnosti, zlepšujete vybavení a dostáváte se dále a dále. Hra má pochopitelně velmi rozsáhlou komunitu a můžete ji začít hrát také. Hra je zdarma a můžete sní začít na shakesandfidget.eu.