Účetní software Redque vám pomůže s vytěžováním faktur

Redque je unikátní software, který se využívá pro automatické zpracování dokumentů. Významné využití nachází ve firmách především pro vytěžování faktur. A jaké přínosy pro vaši firmu může mít využití tohoto softwaru?

Hlavní přínosy pro firmu

Účetní software má pro firmu celou řadu nezpochybnitelných přínosů. Mezi hlavní přínos patří zejména konec ručního přepisování faktur a rychlejší digitalizace a evidence faktur do firemních systémů. Účetní software tak ušetří pracovníkům zhruba 1 pracovní den v týdnu, jež mohou věnovat smysluplnější práci. Díky inteligentnímu vytěžování faktur také získáte kvalitnější data s minimem chyb na rozdíl od ručního přepisování faktur. Investice do účetního softwaru pro vytěžování faktur se tak stane výraznou inovací a konkurenční výhodou vaší firmy.

Jak vytěžování dat funguje?

Účetní software Redque využívá pro vytěžování faktur kombinaci optického rozpoznávání textu (ocr z pdf) a umělou inteligenci vyvinutou prestižní softwarovou společností MEMOS Software. Díky tomu dokáže zajistit kvalitní vytěžování faktur okamžitě po nasazení. Navíc systém dokáže skvěle předpokládat, kde konkrétní informace na fakturách stojí a vytěžit data i z faktur, jež doposud systém neviděl.

Fungování softwaru je velmi snadné a navíc aplikace je uživatelsky přívětivá, takže práci s ní zvládne opravdu každý. Dokument stačí oskenovat nebo poslat e-mailem do systému. Umělá inteligence sama rozpozná typ dokumentu a automaticky vytěží potřebná data. Na vás už je jen potvrzení zpracovaných údajů. Data pak budou odeslány do vašich systémů a uloženy do archivu.

Data v bezpečí

Software Redque navíc disponuje zálohovacími systémy a zabezpečením dat. Díky tomu budou vaše data chráněna před útoky zvenčí. Navíc data nejsou součástí aplikace, takže se k nim útočníci nedostanou ani v případě proniknutí do systému. Kromě zabezpečeného přihlašování také disponuje automatizace faktur uživatelskými oprávněními, tak aby údaje byly dostupné jen těm, kteří je mají skutečně vidět. Díky zálohování pak budou data v bezpečí před jejich ztrátou.