Úklidová technika, kterou používají profesionálové

Poskytujete služby, které zahrnují úklid vnitřních nebo venkovních prostorů? Možná jste jen velkou firmou, která potřebuje kvalitní techniku pro úklid vlastních prostorů. Ať už tak či tak, vždy se vyplatí investovat do profesionální techniky, která vám zajistí mnoho kvalitně odvedené práce a ušetří mnoho času. Takovou techniku nabízí společnost Unikont Group, specialista na prodej úklidové techniky, od předních výrobců. Jakou techniku si od něj můžete zajistit?

Multicar

Multikáry jsou již dlouho známé jako nejlepší řešení pro úklid venkovních prostorů. Jde o vozidla kvalitní německé značky Multicar, která vyrábí tyto kompaktní nosiče nástaveb a transportérů. Multicar má více než 80 let zkušeností a popularitu si získal v mnoha zemích Evropy, včetně České republiky. Multikáry využijete po celý rok a to v celé škále oborů, které zahrnují zejména stavebnictví, zahradnictví, likvidaci odpadu, úklid a mnoho dalšího. Multicara dává možnost vybrat si z více než 100 druhů nástaveb, takže je tato technika schopná splnit opravdu obrovské množství různých prací. Můžete si vybrat vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb Multicar M27 Compact, kompaktní nosiče nástaveb a transportéry Multicar M31 a úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry Multicar M29.

Scrubmastery

Uklízení vnitřních prostorů vůbec není lehká záležitost, proto je vhodné, když s tímto úkolem pomáhá profesionální technika pro úklid vnitřních prostor, která je známá jako scrubmastery. Konkrétně Scrubmaster B12 představuje ukázku špičkového stroje pro úklid tvrdých a hladkých podlah. Tento stroj je velmi lehký, snadno se přenáší a můžete s ním obratně uklízet i ve stísněných prostorech. Pro úklid využívá diskovou kartáčovou hlavu, která skvěle čistí i prostor blízko krajů. Jestliže tuto techniku ve firmě ještě nemáte, měli byste tuto investici zvážit, ušetří vám mnoho času, skvěle se s ní pracuje a odvede vždy skvělou práci.