Úvod do světa PrestaShop

PrestaShop – už jste o něm slyšeli? Jedná se o chytrý způsob, jak vytvořit a spravovat vlastní e-shop. 1Presta.cz je společnost, která se může pochlubit osmiletou historií a řadí mezi špičku v České republice. Za dobu své existence se dokázala inovovat a splňuje tak náročné požadavky, které jsou v dnešní době kladeny na e-shopy.

Výjimečné know-how díky dlouhé praxi

Za jeho vznikem stojí řada lidí, která se oblasti IT profesionálně věnuje již dvacet let. Dost dlouho na to, aby vám dokázali zajistit kvalitní služby. Vyznají se skvěle v tom, co opravdu potřebujete, abyste dokázali vést úspěšný e-shop a díky spoustě nástrojů, které služba poskytuje, pro vás bude jednoduché se dostat na první pozice ve vyhledávačích.

Uživatelsky „friendly“

Princip služby je vlastně docela jednoduchý. Jde o to mít administraci e-shopu plně pod kontrolou, navíc je vše uživatelsky příjemné a intuitivní. Je jasné, že si hned na první dobrou nedovedete představit, jak vlastně administrace v PrestaShop vypadá. Je hezky graficky zpracovaná a na nástěnce se dozvíte to nejdůležitější. Naštěstí mají na svých webových stránkách náhled a demo verzi, díky které si vše můžete prohlédnou a spoustu věcí i vyzkoušet a díky tomu zjistit, že je to to pravé pro vás.

Vyberte si vzhled

Každý jsme jiný. Někdo má jasnou představu, jak má jeho e-shop vypadat a jde na jistotu – prostě ví, co chce. Pokud si však nejste jisti, jak má váš nový e-shop vypadat, můžete využít šablony PrestaShop. Ty vám 1Presta.cz představí na svém webu. A to buď jako inspiraci, nebo můžete přímo využít šablonu pro svůj malý velký business. I šablonu však přizpůsobí tak, aby vyhovovala vaší osobnosti, vašemu prodejnímu zaměření – zkrátka vaší představě. Drobné úpravy jsou již zahrnuty v ceně šablony.

Doufáme, že teď už víte, co si pod pojmem PrestaShop představit a tušíte, jak funguje a co od něj můžete očekávat.