7 důvodů, proč pro vás může být Honor X8 tou správnou volbou.

Honor je považován za jednu z nejrychlejších společností, které představují celosvětového hráče v odvětví mobilních telefonů. Triky Honor se staly stále populárnější možností pro milovníky technologií po celém vesmíru, a to oprávněně.

Díky sadě funkcí, které jsou dodržovány, aby nabíjely všechny milovníky Androidu, mají tyto telefony daleko k tomu, aby udržely početné publikum, které se vplížilo do zážitku Honor.

S představením honor mobile x8, nejpokročilejšího dílu v kategorii mobilních telefonů Honor hned za rohem, se podívejme na 7 důvodů, proč byste měli raději zvážit upgrade na nejpokročilejší Honor X8.

  • Telefon může v případě potřeby udržet využití paměti RAM; všichni na zdraví HONOR RAM Turbo:

S chytrými telefony, které se používají pro hraní her, posílání textových zpráv, hovory a videa, může čas přepínání mezi projekty a aplikacemi vést k zabíjení procedur na pozadí, což umožňuje zablokovat mnoho zařízení a zmást uživatele. Honor X8 pomáhá toto udržovat a nabízí pokročilé možnosti úložiště za nabídky „HONOR RAM Turbo“, technologie HONOR, která funguje jako část levné paměti k RAM, což znamená, že jeho 6 GB RAM lze rozšířit na 8 GB RAM.

  • Supertenké a lehké tělo navržené s velmi úzkými rámečky dodává smartphonu pokročilý pocit:

Neuvěřitelně štíhlý, lesklý a módní Honor X8 byl navržen se supertenkým a lehkým tělem, jeho tloušťka je pouhých 7,45 mm a váží sotva 177 g. Honor X8 se vzorem plochých hran a jemně zaoblenými rohy na všech 4 stranách dobře padne do rukou uživatelů a bez námahy vklouzne do malých peněženek a kapes. Honor X8, navržený s úzkými rámečky A-one, dodává uživatelům pocit téměř z celé obrazovky, což odpovídá ultratenkému LCD displeji.

  • Kapacita „Super Charge“ zajišťuje, že telefon je k dispozici vždy, když to nejvíce potřebujete:

Kapacita 22,5 W „Super Charge“ Honor X8 – s pouhými 10 minutami nabíjení – umožňuje uživateli vychutnat si 3 hodiny přehrávání online videa nebo 100 minut hraní bez obav z vybití. To zajišťuje uživatelům pocit, že nemusí čekat nebo čekat na měnící se nálady jejich telefonů.

  • Čtyřnásobný fotoaparát s brilantním nočním režimem je vše, co potřebujete k pořizování ostrých snímků a videí:

Honor X8 se může pochlubit 64MP 10 ultrajasným primárním fotoaparátem se světelností f/1,8, který uživatelům umožňuje zachytit každý kousek v úžasných detailech. Díky zvukovému vícesnímkovému syntetickému myšlenkovému algoritmu a x8 digitálnímu zoomu 11 mohou uživatelé detekovat explicitnější obrazy na dálku a jasné obrazy A-one s čistotou předměstí v noci a za špatných světelných podmínek.

  • Displej chrání uživatele díky zvýšené ochraně zraku:

Honor X8 je vybaven certifikací TÜV Rheinland Low Blue Light, která snižuje rovnováhu nepříznivého modrého světla a zmírňuje astenopii a únavu, a to i při delším používání. Uživatelé, kteří rádi studují po dlouhou dobu, si spolu s neobvyklým „režimem elektronické knihy“ pro spoustu pohlcujícího a soustředěného čtení mohou užít bohatší pocit ze sledování. Po zapnutí změní neobvyklý režim elektronické knihy Honor obrazovku displeje na černobílou, takže sledování bude pro oči příjemnější.

  • Obrazovka nabízí celý 6,7palcový pohled a rychlou obnovovací frekvenci 90 Hz:

Honor X8 je vybaven 6,7palcovým ultratenkým displejem 7 Honor s celkovým zobrazením, který dodržuje rozlišení 2388 x 1080, 8 pixelů a 16,7 milionů barev, zvyšuje jasnost a nabízí realistický pocit ze sledování, ideální pro kontrolu. filmy, procházení obrázků nebo hraní her.

  • Elegantní barevné možnosti, ze kterých si můžete vybrat:

První věc, kterou někdo najde na jakémkoli technologickém vybavení, je jeho barva a zdá se, že Honor se na to podíval za vás. Zcela nový Honor X8 je dostupný ve 3 elegantních a estetických barvách: Titanium Silver, Midnight Black a Ocean Blue.