Srovnávače zboží a spolupráce s PPC

V eshopech nakupuje většina lidí, představují pohodlný způsob, jak si v klidu vybírat daný typ zboží a objednat si ho až domů. Pokud sami disponujete eshopem, mělo by vás zajímat, jak vaši potenciální zákazníci přemýšlejí a jak hledají produkty, které nabízíte. Jedině tak můžete pracovat na tom, aby více nakupovali vaše zboží. Velmi populárním místem pro nakupování jsou internetové srovnávače zboží.

Srovnávače zboží

Lidé už nehledají jen v konkrétnéch obchodech, ale chtějí daný typ zboží koupit co nevýhodněji. Ne vždy tedy hledají v organickém hledání, ale často se rovnou obrátí na srovnávače zboží jako jsou Heuréka, Zboží.cz aj. Zde jednoduše zadají zboží a následně si mohou filtrovat eshopy podle různých parametrů. Jelikož prostřednictvím srovnávačů nakupuje stále více lidí, mělo by být i pro vás důležité, aby byly vaše produkty v takových srovnávačích k nalezení. Pokud nevíte, jak toho docílit a chtěli byste být v těch nejdůležitějších, obraťte se na specialisty z posunemevasvys.cz, kteří se postarají, aby bylo vaše zboží ve srovnávačích k nalezení.

PPC reklama

Kromě srovnávačů je potřeba myslet i na propagaci, která má pro eshop skutečný efekt. Mezi nejpopulárnější druhy reklamy patří PPC reklama a to jednoduše proto, že má vysoký efekt a dokáže v krátké době zajistit pravidelnou návštěvnost, platíte zde jen za lidi, kteří se skrze reklamu dostanu na váš web. Například u SEO trvá než se efekt projeví, ale u PPC reklamy máte návštěvnost velmi rychle, takže se skvěle hodí i pro nové eshopy. Pokud s touto propagací nemáte zkušenosti, není dobré ji nastavovat svépomocí, protože by nemusela mít efekt, je třeba ji správně nastavit, udělat analýzu klíčových slov a také se postarat o sledování efektu reklamy a podle toho ji optimalizovat. I zde je tedy potřeba počítat s tím, že je lepší obrátit se na zkušenou agenturu, ta se totiž postará, aby každá investovaná koruna do této propagace splnila svůj účel a přivedla vám nové návštěvníky na web.