Fotopasti jsou ideální nástroj pro ochranu majetku

Nežijeme v bezpečné době a pokud chcete, aby byl váš majetek v pořádku, je třeba ho vhodným způsobem chránit. Mít rodinný dům je radost i starost v jednom. Starost je to v momentě, když spíte nebo když dům opustíte. Následně nevíte, co se na vašem pozemku děje. Investovat do prostředků pro ochranu majetku není nákladné a mezi nejvýhodnější a nejúčinnější řešení patří fotopasti Bunaty. Fotopasti neslouží jen k monitorování divokých zvířat v přírodě, dnes se nejčastěji používají k tomu, aby vás upozornily na nevítané hosty na pozemku.

Využití fotopastí na vašem pozemku

Fotopast funguje vcelku jednoduše. Jedná se o malé a maskované zařízení, které se umístí na strom, na rozdíl od kamery o něm nebude vetřelec vědět a fotopast ho bude mezitím snímat. Fotopasti snímají jen živé bytosti a to díky PIR čidlu, které reaguje na tepelný pohyb. Jakmile ho fotopast zaznamená, okamžitě vetřelce vyfotí nebo ho nahraje na video. Vy si můžete vybírat mezi snímky a videem, stejně tak si můžete nastavit, kdy má být fotopast aktivní. Ačkoliv je na trhu více výrobců, fotopast Bunaty patří mezi nejlepší a nejspolehlivější zařízení a trhu. Funguje i v noci a to díky neviditelnému nočnímu přísvitu, dokáže vetřelce kvalitně zaznamenat, aniž by si toho všiml. Snímky z fotopasti si můžete zpětně prohlížet na displeji fotopasti nebo po propojení třeba na počítači nebo v televizi.

Když se fotopast požívá pro ochranu majetku, vyplatí se investovat do GSM fotopasti, taková fotopast vám dokáže pořízené snímky okamžitě posílat přes MMS na váš telefon nebo na email. Budete mít díky tomu okamžitý přehled o každém vetřelci, ať už je to zloděj nebo zaběhnutý sousedův pes. Jelikož jsou fotopasti na baterie, můžete je umístit kamkoliv. Jsou velmi odolné a vydrží v exteriéru fungovat za všech podmínek a za každého počasí. Investujte do tohoto zařízení i vy a dopřejte s konečně klidný spánek.