HUAWEI Freebuds 4i – poctivá recenze

Společnost HUAWEI je předním výrobcem sluchátek, sluchátek a další zvukové technologie. Nejnovější tvorba společnosti, HUAWEI FreeBud 4i, je vynikající volbou pro každého, kdo chce poslouchat venku nebo v hlučném prostředí. Pokud běháte, pak je náhlavní souprava HUAWEI Pro Jogger ideální volbou. Joggeri ocení také vestavěný GPS přijímač na HUAWEI FreeBud. S touto úžasnou technologií se můžete pohybovat po městě, stadionu nebo kdekoli jinde, kde se můžete nacházet.

Pasivní senzory v HUAWEI FreeBud 4i aktivně zaznamenávají hluk větru a aktivně snižují venkovní hluk. Sada dvou mikrofonů je standardně dodávána s malým designem žlábku se štěrbinovým sklem, který účinně snižuje vnější hluk při zachování čistého tónu. Výkonný 55mm dynamický ovladač motoru v HUAWEI FreeBud zajišťuje pokaždé ostrý a plynulý výkon. Výdrž baterie na HUAWEI FreeBud 4i na plné nabití vydrží čtyři hodiny a třicet minut a díky intuitivnímu rozhraní je přepnutí z přehrávání hudby na reproduktor snadno a pohodlně.

Existuje mnoho důvodů, proč se vám líbí HUAWEI FreeBud 4i. Přichází za skvělou cenu, je extrémně kompaktní a lehký, jeho použití je neuvěřitelně snadné a standardně se dodává s dálkovým ovládáním. To znamená, že nemusíte ztrácet peníze za další náhlavní soupravu, když má HUAWEI FreeBud vše, co potřebujete. Skutečnost, že je krabice tak malá, také znamená, že si ji můžete vzít kamkoli – kamkoli mohou vaše cestovní plány ležet. A pro ty, kteří se obávají o životnost baterie, nebojte se. Výdrž baterie na HUAWEI FreeBud 4i na plné nabití trvá čtyři hodiny a čtyřicet minut, což je podle standardů chytrých telefonů vynikající.

Nejdůležitější funkcí, kterou je třeba vzít v úvahu při hledání nového mobilního telefonu, je velikost obrazovky. Přestože tento faktor ovlivňuje cenový bod telefonu, lze bezpečně předpokládat, že většina uživatelů bude chtít co největší obrazovku. Naštěstí to výrobci HUAWEI FreeBud 4i berou v úvahu, protože telefon má extrémně velkou obrazovku, která je příjemná na pohled i na pohodlné používání. Tenkost těla telefonu také pomáhá usnadnit uchopení a také umožňuje volný prostor pro všechny malé věci, ve kterých se rádi nacpeme.

Pojďme si na chvíli promluvit o kvalitě zvuku. Freebud 4i opravdu není nejvýkonnějším znějícím mobilním telefonem, ale je to určitě ten, který má slušnou kvalitu zvuku. Ve skutečnosti je to pravděpodobně jeden z nejlépe znějících telefonů na trhu. Není to sice nejlépe znějící telefon, jak by si někdo mohl říci, ale zdaleka není chudý. Ve skutečnosti je to snadno jeden z nejchytřejších telefonů, které byly za nějakou dobu vyrobeny.

Další zásadní rozdíl mezi HUAWEI Freebuds 4i a některými levnějšími nabídkami na trhu je v přítomnosti takzvaného nextpitu. Jedná se o úžasný malý kus technologie, který sedí ve spodní části telefonu a je zodpovědný za působivou kvalitu zvuku. Další jáma také umožňuje funkci reproduktorů, ale je k dispozici pouze u modelu 4G Freebud. Přestože je HUAWEI Freebuds 4i trochu drahý, rozhodně plní své jméno jako jedny z technologicky nejpokročilejších ru

ních telefonů v okolí.