Nejvyšší čas na přezutí? Kupte si nové pneumatiky online

Přezouvání auta je jednou z povinností, které se žádný motorista nevyhne. Je však nutné platit za pneumatiky tolik? Někteří lidé se bojí nakupovat pneumatiky svépomocí, protože si myslí, že by nedokázali vybrat vhodný model. Často tak nakupují předražené pneumatiky od svého servisu nebo v různých kamenných obchodech. Není nutné toto absolvovat. Pokud potřebujete nové pneumatiky, kupte si je online a níže si představíme, jak na to.

Online nákup pneumatik

Pro nákup pneumatik použijte specializovaný eshop PneuOk.cz. Proč zrovna tento? Kromě nejnižších cen se zde nachází také konfigurátor. Ten vám umožní vybrat pneumatiky správně, stačí zadat parametry vašeho vozu a následně se vám zobrazí vhodné pneumatiky přesně pro váš vůz. Můžete zde pořídit jak pneumatiky, tak i celá kola. Eshop se zaměřuje pouze na kvalitní pneumatiky a kromě prodeje zde naleznete i články s mnoha důležitými informacemi, včetně testu pneumatik, který vám ukáže, jaké pneumatiky dopadly nejlépe a jsou pro vás vhodnou volbou. Přezutí pneumatik neodkládejte a pokud jezdíte na vašich pneumatikách již příliš dlouho, jsou poškozené nebo mají sjetý vzorek, zbytečně ohrožujete sebe i všechny spolucestující.

Nákup alu kol

Alu kola jsou stále populárnější a to jak kvůli lepšímu vzhledu vozu, tak i kvůli jízdním vlastnostem, ne každý to ví, ale alu kola lépe odvádí teplo od brzd i od pneumatik. Mají lepší rozložení hmoty, což zlepšuje akceleraci i dynamiku brzdění. Jsou také obvykle lehčí a odolnější vůči nárazům. Alu kola se vyrábí z hliníku a hořčíku, případně i dalších kovů. Nabízí se v mnoha krásných provedeních a v eshopu je můžete rovněž vybírat pomocí konfigurátoru, takže budete mít jistotu, že vybíráte ty nejlepší elektrony přímo pro váš vůz. Inspirujte se nabídkou a získejte to nejlepší zboží za nejlepší cenu.