Montáž tažného zařízení

Mít tažné zařízení na svém automobilu je velice prozíravé. I když nemáte vlastní přívěsný vozík ani obytný přívěs, můžete v případě potřeby zajet do půjčovny. Pokud se pustíte do stavby rodinného domu, nebo máte zahradu, můžete v přívěsném vozíku vozit nejrůznější materiál nebo třeba palivové dřevo do krbu.

Kde tažné zařízení pořídit?

Spousta autoservisů nabízí prodej i montáž tažných zařízení. Patří mezi ně i autoservis v Děčíně, který najdete v části Bynov v areálu bývalé Armaturky pod názvem AUTOKLUBY.CZ. Majitelům automobilů z Děčína a okolí je tento autoservis znám kvalitními službami, mezi které patří i tažné zařízení Děčín.

Tažná zařízení

Autoservis Děčín se zaměřuje vedle jiných služeb pro motoristy také na prodej a montáž tažných zařízení pro osobní vozidla a dodávky. Má k tomu veškeré potřebné vybavení a také oprávnění, neboť je oficiálním distributorem a montážním centrem tažných zařízení značky STEINHOF a HAK-POL. Dále je tento servis i montážním střediskem dodavatele tažných zařízení společnosti VAMOT s.r.o. a také firmy ELSA GROUP s.r.o. Prvně jmenovaná společnost se specializuje na tažná zařízení a druhá kromě tažných zařízení ještě na střešní nosiče osobních a užitkových vozidel.

Co obnáší montáž tažného zařízení?

Tato služba zahrnuje vše, co s tažným zařízením souvisí. To znamená od výběru vhodného zařízení, jeho montáže až po vyřízení zápisu do technického průkazu vašeho vozidla. Montáž se provádí bez ohledu na elektroinstalaci vozidla (CAN i starší). Vybrat si můžete buď nasazovací (bajonetové) provedení nebo pevné tažné zařízení. Na výběr jsou tažná zařízení od společností Steinhof, HAK-POL, Westfalia, Brink, Galia, Starc a Aragon.

Zápis do technického průkazu

Děčínský autoservis vystavuje díky certifikaci veškeré doklady potřebné pro zápis tažného zařízení do technického průkazu. Tyto doklady pak předložíte na dopravním inspektorátu, nebo to za vás provede autoservis na základě plné moci a za poplatek 300,- Kč.