Proč nahradil internet noviny?

Kdy jste si naposledy koupili noviny? Většina lidí si ani nepamatuje. Dříve bylo velmi populární si kupovat časopisy nebo noviny, dnes je to dělá jen velmi málo lidí. Důvod je jednoduchý, proč utrácet peníze za tištěný obsah, když si mohou lidé zdarma na internetu přečíst téměř neomezené množství článků zdarma. Možná jste si všimli, jak hromadně zmizela většina trafik.

Je to způsobeno více faktory, ale má na to vliv i snížený zájem o denní tisk. Noviny se prodávají stále, ale v mnohem menší míře. Zpravodajství je totiž mnohem lepší sledovat online. Tištěné noviny mají omezenou kapacitu obsahu a pokud se stane mnoho důležitých událostí, noviny vás o všech nemohou informovat. Na internetu se vše dozvíte rychle a zdarma. Navíc se můžete účastnit diskuzí a nebo si o dané záležitosti přečíst na více serverech, abyste získali lepší přehled.

Jak sledovat více serverů naráz?

Jeden server nikdy nestihne pokrýt všechny důležité novinky, které se v daný den udály. A nemusí se to týkat jen zpravodajství, mnoho lidí zajímá vaření, kutilství, sport aj., ale na jednom serveru se nedozví dostatek informací a tak musí skákat z jednoho webu na druhý, což je velmi únavné. Naštěstí existuje řešení a tím je internetový portál Cerstvezpravy.cz, který monitoruje informace o článcích na kvalitních českých serverech a přehledně je třídí do kategorií. Na webu můžete v jednotlivých kategoriích vidět veškerý obsah, který na všech důležitých webech vyšel, aniž byste museli skákat z webu na web. Informace jsou zobrazené ve formě titulků jednotlivých článků, které jsou uspořádány v boxech podle jednotlivých zdrojů. Nemusíte se už články brodit, pokud vás titulek nějakého článku zaujme, jednoduše na něj kliknete a dostanete se přímo na článek. Portál Cerstvezpravy.cz vám ušetří mnoho času i starostí.