Rozbil se vám notebook a chcete ušetřit za jeho opravu?

Marně mačkáte tlačítko pro zapnutí vašeho notebooku a on nereaguje? Nebo se sám z ničeho nic vypne? Vydává zvláštní hlasité hučení? Závad, které mohou váš notebook postihnout existuje velké množství a nejlepším řešením pro vás, je vyhledat servis, kde vám udělají diagnostiku a zjistí přesné příčiny poruchy vašeho notebooku. Na rgservice.cz vám provedou diagnostiku zcela zdarma a až na základě vašeho souhlasu se pustí do opravy nebo servisu.

Nejčastější závady notebooků

Největší počet závad na notebooku je způsobeno špatnou součástkou na základní desce. Mezi další časté poruchy patří špatné konektory a napájecí části, grafické čipy, rozbité šasí a mnoho dalšího. Mezi časté opravy patří také záchrana dat a reinstalace OS. Servis notebooku tak může odhalit mnoho skrytých závad, které se mohou projevit až později a jejich oprava by byla mnohem nákladnější. Pokud se při kontrole odhalí závada na základní desce, většina servisů vám nabídne výměnu celé základní desky. Důvodem je, že neumí jednotlivé součástky vyměnit a vás tak tlačí do nákupu něčeho, co vůbec nepotřebujete. Cena opravy vašeho notebooku se tak může vyšplhat až na několik tisíc a vy zjistíte, že se vám ho nevyplatí opravovat. Na rgservice.cz se vám nic takového nestane. Jejich odborníci vám spolehlivě vymění pouze vadné součástky a vy tak ušetříte několik tisíc korun a váš notebook bude fungovat jako nový ještě dlouhou dobu.

Electronics Notebook Technical Assistance Repair

Oprava notebooku HP i jiných známých a nejprodávanějších značek je pro společnost RG computer service samozřejmostí a vždy opraví jen rozbité součástky bez ohledu na typ nebo značku vašeho notebooku.

Využijte kurýrní společnost

Firma RG computer service využívá služeb kurýrní společnasti ke svozu notebooků, objednaných k opravě. Opravu si snadnou objednáte vyplněním formuláře na jejich webových stránkách, včetně data svozu.