Seznamte se s Way-CRM. Dokazuje, že špičkový CRM software může být i zdarma

Když je něco zadarmo, obvykle to má nějaký háček, případně jde produkt kvality tak mrzké, že nestojí ani za desetiminutovou zkoušku po instalaci. Jenomže výjimky tvoří pravidla a v případě CRM softwarů je onou výjimkou český eWay-CRM. Co byste měli o systému vědět a proč se umístil mezi 20 nejlépe hodnocenými produkty na prestižním serveru Capterra?

Capterra je největší světová online platforma pro vyhledávání a hodnocení softwaru. Na internetu funguje již 20 let a od roku 2015 je ve vlastnictví amerického giganta Gartner. Když se český eWay-CRM objevil v první dvacítce nejlepších CRM softwarů v poměru cena/výkon, vedení společnosti eWay System mohlo začít jásat. Mnohaletý vývoj byl konečně oceněn nezávislými odborníky a obstál ve velmi tvrdém konkurenčním prostředí. Vzhledem k obrovskému množství hodnocených CRM softwarů je dvacáté místo velký úspěch. Vysoké hodnocení 92 % garantuje prvotřídní vlastnosti.

V čem konkrétně software eWay-CRM, které je v základní verzi zcela zdarma, vyniká? K největším výhodám patří integrace s oblíbeným klientem Microsoft Outlook. Nabízí jednotné, intuitivní prostředí s možností rychlého přiřazené e-mailů k projektům, třídění do zakázek a jejich rychlé dohledání. Samozřejmě nechybí ani mobilní CRM aplikace, a to pro Android i iOS.

Ačkoliv eWay-CRM staví na bázi zmíněného Outlooku, jde o plnohodnotný CRM systém se vším, co k němu patří. Umožňuje efektivní řízení všech důležitých agend a je dostatečně flexibilní – lze ho přizpůsobit i pro náročnější procesy.

Rozhodnete-li se eWay-CRM vyzkoušet, stáhněte si CRM zdarma. Oproti placeným verzím počítejte s menším diskovým prostorem (pro menší firmy je však stále dostačující), absencí mobilní aplikace a podpory pouze formou e-mailu (majitelé placených verzí se mohou s podporou spojit telefonicky).